Skip to main content

Strategiedag

Bouwen aan de toekomst van je hondenschool of vereniging

Jij hebt een prachtige hondenschool opgebouwd, een plek waar honden en hun baasjes groeien, leren en plezier beleven. Maar waar staat jouw hondenschool over bijvoorbeeld drie jaar? Hoe zorg je ervoor dat je team betrokken blijft, je aanbod aansluit bij de vraag én dat je klaar bent voor de toekomst?

In deze Stategiedag help ik je om samen met je medewerkers c.q. kader actief aan de slag te gaan met de volgende onderwerpen:

  • Waar staan we, waar willen we naartoe en hoe bereiken we dat?;
  • Welke ontwikkelingen zien we nu om ons heen en wat betekent dat voor ons?;
  • Binnenhalen vrijwiligers of personeel: Werven en Selecteren;
  • Behouden en begeleiden van onze mensen;
  • Erkennen, waarderen en belonen;
  • Verandermanagement.

De Stategiedag wordt begeleid door Hans Schnock. Hans heeft inmiddels meer dan 30 jaar ervaring in de Kynologie. Als eigenaar van HACR leidt hij mensen op die meer willen weten over Gedrag van Honden en verzorgt hij gastlessen bij diverse MBO opleidingen.
Daarnaast is hij Kynologisch Gedragstherapeut, Instructeur en heeft hij jarenlange ervaring als bestuurslid van een Kynologenvereniging.

Behalve Kynologische opleidingen en ervaring, heeft Hans de Post HBO opleiding Organisatiepsychologie afgerond.
Deze unieke combinatie van kennis over beleid en kynologie helpt je mee om op een professionele manier naar de toekomst van je organisatie te kijken.

Doel van de dag is dat jullie zelf actief aan de slag gaan aan de hand van de aangereikte theorie en werkbladen. De dag is dus interactief en het succes is met name afhankelijk van jullie eigen inzet.

De dag kan worden gegeven op je eigen locatie of op een andere locatie.
De kosten bedragen € 495,00 exclusief reiskosten en eventuele kosten voor de locatie / catering.